Microsoft vrátil do Outlooku 2013 funkciu, ktorú pôvodne odobral

Autor: Peter Belko | 18.11.2013 o 7:37 | Karma článku: 3,23 | Prečítané:  1767x

Po inštalácii Outlooku 2013 pred niekoľkými mesiacmi mi celkom chýbala funkcia z predchádzajúcich verzií, ktorú Microsoft v novej verzii už nepoužil. Týka sa zobrazenia udalostí z kalendára na viac dní dopredu na paneli s úlohami v okne vpravo. Doteraz Outlook 2013 zobrazil informáciu, že na tento deň nemáte už nič naplánované a priestor pod kalendárom zostal prázdny namiesto toho aby zobrazil udalosti z ďalšieho dňa.

Toto ma dosť hnevalo, lebo som bol zvyknutý zo staršej verzie, že som pod kalendárom videl aj udalosti z nasledujúcich dní. V diskusiách na webe to používatelia riešili a žiadali vrátiť späť zobrazenie udalostí aj na viac dní dopredu na paneli úloh do Outlooku 2013.

Hlasy používateľov boli vypočuté a cez víkend 16.11.2013 po inštalácii aktualizácii sa mi začali zobrazovať aj udalosti na nasledujúce dni. Toto celkom potešilo. :)

Zobrazenie udalostí v Outlook 2013 na viac dní - vľavo po ukázaní na kalendár, vpravo na paneli úloh

V popise MS13-094 informáciu o zmene panela úloh nenájdete, nakoľko popisuje len bezpečnostné informácie. Dá sa ale nájsť aj októbrový popis aktualizácie KB2825677, ktorý už obsahuje informáciu o tom, že sa zobrazenie viacerých dní vrátilo späť. Odkaz na túto aktualizáciu je aj v článku KB2887714. Z dôvodu, ktorý nepoznám sa mi táto aktualizácia nainštalovala až teraz v novembri ako súčasť niektorej aktualizácie pre Office/Outlook 2013 - samostatne ju v histórií nevidím.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PÍŠE MICHAL HAVRAN

Kraľovany, dedinka v zákrute, kde vás príroda naučí rešpektu (píše Michal Havran)

Malebnou cestou Alojza Medňanského s Barbarou Rusnákovou.


Už ste čítali?